Fregata wydała podręcznik dla instruktorów pływania!

„Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania” to zbiór ćwiczeń, który przyda się każdemu instruktorowi/trenerowi nauki i doskonalenia pływania.


Gorąco polecamy!

Wybor-cwiczen---okladka

 
→ Cztery style pływackie

→ Uporządkowany zbiór ćwiczeń

→ Obrazowe ilustracje

→ Zestawy zadań semestralnych

→ Wynik wieloletnich doświadczeń

Szkoła Pływania Fregata Swimming to od lat jeden z krajowych liderów nie tylko pod względem liczby osób uczęszczających na zajęcia, ale i inicjatyw wychodzących ponad standardową działalność szkół pływackich. W 2016 rok Fregata wchodzi z mocnym akcentem w postaci wydanego podręcznika dla instruktorów nauki pływania.

 

„Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania” autorstwa doktora Stanisława Głąba, związanego z Fregatą od lat wybitnego specjalisty, trenera klas pływackich to wynik wieloletnich doświadczeń zarówno jego, jak i naszej szkoły.

 

Ilustrowany podręcznik stanowi uporządkowany zbiór ćwiczeń, który służyć może wszystkim instruktorom nauki pływania chcącym wszechstronnie przygotować technicznie osoby o różnym poziomie zaawansowania pływackiego – zarówno dzieci i dorosłych, jak i tych, którzy sport ten uprawiają wyczynowo. Obejmuje ćwiczenia w nauczaniu kraula na grzbiecie i piersiach, stylu klasycznego oraz motylkowego, a także zestawy semestralnych zadań sprawnościowych jako sprawdzianów umiejętności. Opracowanie dopełniają ilustracje prezentujące poszczególne ćwiczenia.

 

 

Sprawdź spis treści i przeczytaj Fragment Książki

Wkrótce ruszamy ze szkoleniami.  Aktualnie prosimy o zgłoszenia mailowe na adres info@fregata.com.pl. Po otrzymaniu maila będziemy się z Państwem kontaktować osobiście.